
- Немає в наявності
- Код: BG12100
Аккумулятор Basen Lifepo4 12v 100ah
18 201 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ємність акумулятору | 1000 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 211 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12000 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Емкість акумулятора | 1000 А·ч |
| Заряджання батареї | От сети, Від сонячної енергії |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Універсальна батарея |
- Ціна: 18 201 ₴


