
- В наявності
- Код: DK471-PE-3L
Тент автомобільний Дорожня карта DK471-PE-3L
1 134 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 4830 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Утеплений чохол | Ні |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1780 мм |
- Ціна: 1 134 ₴


