
- Немає в наявності
- Код: XT-4219
Ключ балонний L-подібний 19мм*350мм, Intertool, XT-4219
1 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина інструменту | 350 мм |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | L-подібний |
- Ціна: 1 ₴
