
- В наявності
- Код: ET-0209
Головка торцева 12-гранна, 1/2, 9мм, Intertool, ET-0209
32 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 9 мм |
| Розмір min | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
- Ціна: 32 ₴
