
- В наявності
- Код: 141054
Підшипник голчастий 16x12x14, (141054)
181 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 141054 |
| Виробник | CARGO |
| Країна виробник | Данія |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 181 ₴
