
- Немає в наявності
- Код: YT-1433
Подовжувач із кулею для торцевих головок 1/4 51мм Yato, (T-1433)
1 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Розмір max | 51 мм |
| Розмір min | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Подовжувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | YT-1433 |
- Ціна: 1 ₴
