
- В наявності
- Код: VKBA1444
Підшипник роліковий 80x50x20 конічний закритий однорядний (для ступиці), (VKBA1444)
3 250 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA1444 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Boxer, J5, C25, Jumper |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 3 250 ₴
