
- В наявності
- Код: H2C016BTA
Підшипник роліковий 72x30x20,50 конічний відкритий однорядний (для ступиці), (H2C016BTA)
656 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H2C016BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Fiat, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | H-2, Boxer, Ducato, Jumper |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 20.5 мм |
- Ціна: 656 ₴
