
- В наявності
- Код: H2G033BTA
Підшипник роліковий 60x35x18,46 конічний відкритий однорядний (для ступиці), (H2G033BTA)
717 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H2G033BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Sierra |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 18.46 мм |
- Ціна: 717 ₴
