
- В наявності
- Код: 60062RSCM
Підшипник кульковий 55x30x13 закритий однорядний, (60062RSCM)
267 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Код запчастини | 60062RSCM |
| Сумісність з маркою | Fiat, Chevrolet, Hyundai, Peugeot, Chrysler, Opel, Mini, BMW, Citroen, Nissan, Mercedes-Benz, Dodge |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 267 ₴
