
- В наявності
- Код: H15004BTA
Підшипник роліковий 65x38x21 конічний відкритий однорядний (для ступиці), (H15004BTA)
664 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H15004BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent, Sapporo, Colt, Pony, S Coupe, Tredia, Galant, Pony / Excel, Space Wagon, Lantra, Lancer, Cordia |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 664 ₴
