
- В наявності
- Код: H17005BTA
Підшипник кульковий 72x42x38 закритий однорядний (для ступиці), (H17005BTA)
901 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H17005BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Impreza, Legacy, Vivio, Outback |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 901 ₴
