
- В наявності
- Код: H12049BTA
Підшипник кульковий 74x40x42 закритий однорядний (для ступиці), (H12049BTA)
902 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Код запчастини | H12049BTA |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Avensis, X40 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 902 ₴
