
- В наявності
- Код: H2G024BTA
Підшипник кульковий 53x29x37 закритий однорядний (для ступиці), (H2G024BTA)
1 096 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Код запчастини | H2G024BTA |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Focus, Fusion, H-2 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 1 096 ₴
