
- В наявності
- Код: H11003BTA
Підшипник роліковий 85x41x20 конічний відкритий однорядний (для ступиці), (H11003BTA)
1 592 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H11003BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | PICK UP, Patrol, Pick Up |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 592 ₴
