
- В наявності
- Код: HI-CAPL44649R/10
Підшипник роліковий 50,292x26,988x14,732 конічний відкритий однорядний (для ступиці), (HI-CAPL44649R/10)
283 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4021021000 |
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Зовнішній діаметр | 50.292 мм |
| Внутрішній діаметр | 26.988 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pride |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 14.732 мм |
- Ціна: 283 ₴
