
- В наявності
- Код: H1G000BTA
Підшипник роліковий 39,88x17,46x14,61 конічний відкритий однорядний (для ступиці), (H1G000BTA)
509 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H1G000BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 39.88 мм |
| Внутрішній діаметр | 17.46 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Orion, Consul, Granada, H-1, Escort |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 14.61 мм |
- Ціна: 509 ₴
