
- В наявності
- Код: H2C022BTA
Підшипник кульковий 75x42x60 закритий двухрядний (для ступиці), (H2C022BTA)
1 411 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H2C022BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Boxer, H-2, Ducato, Jumper |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 1 411 ₴
