
- В наявності
- Код: H10001BTA
Підшипник кульковий 72x37x37 закритий однорядний (для ступиці), (H10001BTA)
355 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Код запчастини | H10001BTA |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Alto, Swift, ALTO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 355 ₴
