
- В наявності
- Код: H2A004BTA
Підшипник роліковий 40x14,40x14 конічний відкритий однорядний (для ступиці), (H2A004BTA)
451 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H2A004BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.4 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Ford, Mercedes-Benz, Seat |
| Сумісність з моделлю | /8 (W114/W115), Caddy, Transit, Transporter, A4, Escort, H-2 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 451 ₴
