
- В наявності
- Код: H22047BTA
Підшипник кульковий 88x47x57 закритий однорядний (для ступиці), (H22047BTA)
1 639 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H22047BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Внутрішній діаметр | 47 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hiace, HiAce |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 57 мм |
- Ціна: 1 639 ₴
