
- В наявності
- Код: 141254
Підшипник кульковий 47x20x14 радіальний закритий однорядний, (141254)
794 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Країна виробник | Данія |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 794 ₴
