
- В наявності
- Код: VKBA6696
Підшипник кульковий 120x70x43 закритий двухрядний (для ступиці), (VKBA6696)
2 057 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 6696 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, S-Class, CLS, X70 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 2 057 ₴
