
- В наявності
- Код: H1X023BTA
Підшипник кульковий 90x55x54 закритий двухрядний (для ступиці), (H1X023BTA)
1 869 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H1X023BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Iveco, Opel, Citroen, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Master, Daily, Jumper, H-1, Movano, Boxer, Ducato |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: 1 869 ₴
