
- В наявності
- Код: H1C019BTA
Підшипник кульковий 72x37x33 закритий однорядний (для ступиці), (H1C019BTA)
784 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Код запчастини | H1C019BTA |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2, C2 Enterprise, 1007, 207, DS3, C3, H-1, C4 Cactus, C-Elysee, 208 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 784 ₴
