
- В наявності
- Код: H12002BTA
Підшипник кульковий 74x38x36 відкритий двухрядний (для ступиці), (H12002BTA)
819 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Код запчастини | H12002BTA |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Celica, RAV4, MR2, Camry |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 819 ₴
