
- В наявності
- Код: H1M003BTA
Підшипник роліковий 40x71x14 конічний відкритий однорядний (для ступиці), (H1M003BTA)
740 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H1M003BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 71 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 740 ₴
