
- В наявності
- Код: H14005BTA
Підшипник кульковий 72x38x40 закритий однорядний (для ступиці), (H14005BTA)
812 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Код запчастини | H14005BTA |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Integra, X40 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 812 ₴
