
- В наявності
- Код: H15012BTA
Підшипник кульковий 84x45x41 закритий однорядний (для ступиці), (H15012BTA)
781 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Код запчастини | H15012BTA |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Tredia, Galant, Space Star, Space Wagon, Outlander, Sonata |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 41 мм |
- Ціна: 781 ₴
