
- В наявності
- Код: H2B012BTA
Підшипник кульковий 85x45x41 закритий двухрядний (для ступиці), (H2B012BTA)
1 028 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Код запчастини | H2B012BTA |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series, Z4, X3, Z8, Z3, 3, #3, H-2 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 41 мм |
- Ціна: 1 028 ₴
