
- В наявності
- Код: DG2568HNSH2C3
Підшипник кульковий 68x25x19 відкритий однорядний (для КПП), (DG2568HNSH2C3)
556 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Код запчастини | 207107 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 10 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 556 ₴
