
- Немає в наявності
- Код: r804-m3/2000Bl
Електроскутер Chopper 2000W, 60V20Ah, Blue (r804-m3/2000Bl)
70 690 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Найменування | Електроскутер Chopper 2000W, 60V20Ah |
| Модель | r804-m3 |
| Мотор | 2000w-aluminium |
| Максимальне підіймання | 30 градусов |
| Максимальна швидкість | 70km/h |
| Батарея | 60v20ah |
| Пробіг на 1 заряді | 50-60km |
| Передня фара | + |
| Сигнал | + |
| Спідметр | + |
| Дзеркала | + |
| Передні амортизатори | + |
| Задні амортизатори | + |
| Задний стоп и габарит | + |
| Сигналізація | + |
| Одинарне сидіння | + |
| Подвійне сидіння | - |
| Заряджання | 2A |
| Час заряджання | 8-10h |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Розмір коліс | 215/40-12 |
| Розмір коробки | 191*38*85cm |
| Вага нетто/брутто | 72/82 кг |
Відкрити інструкцію в PDF
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Виробник | M3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
- Ціна: 70 690 ₴





