
- В наявності
- Код: N507
Автолампа W5W Standard 24V 5W W2,1x9,5d - 1шт, (N507)
16 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N507 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга живлення | 24 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | W5W |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | W2.1x9.5d |
- Ціна: 16 ₴
