
- В наявності
- Код: 1987301028
Автолампа W3W Pure Light 12V 3W W2,1x9,5d - блістер 2шт, (1987301028)
60 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1987301028 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | W3W |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | W2.1x9.5d |
- Ціна: 60 ₴

