
- В наявності
- Код: 1987302812
Автолампа P21W Eco 12V 21W BAU15s - 1шт, (1987302812)
32 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1987302812 |
| Виробник | ECO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 21 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | P21W |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | BAU15S |
- Ціна: 32 ₴
