
- Немає в наявності
- Код: APSS009
Портативна зарядна станція ALLPOWERS S2000 (2000Вт)
62 861 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allpowers |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Вихідна напруга | 240 В |
| Довжина | 245 мм |
| Ємність акумулятору | 405405 мА/год |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1450 |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Швидке заряджання | Вологозахищений корпус| Індикатор рівня заряду |
| Тип | Універсальна батарея |
- Ціна: 62 861 ₴




