
- Немає в наявності
- Код: ORBLFR1018
Сумка органайзер в машину Infiniti ORBLFR1018
1 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVTM |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 1 ₴







