
- Немає в наявності
- Код: AVT45678902
Сумка органайзер машину (AVTOMODA) - червоний (2 відділу 52,6х13,2х18,6 см)
288 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVTM |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 186 мм |
| Довжина | 526 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Плащівка |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 288 ₴
