
- В наявності
- Код: BAEB1613
Головка торцева 1/2" 13мм 12-гранна, Toptul, BAEB1613
80 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
- Ціна: 80 ₴
