
- В наявності
- Код: H1R021BTA
Підшипник кульковий 84x40x39,50 закритий однорядний (для ступиці), (H1R021BTA)
1 108 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H1R021BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | H-1, X40, Scenic, Kangoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 39.5 мм |
- Ціна: 1 108 ₴
