
- В наявності
- Код: 60052RSCM
Підшипник кульковий 47x25x12 закритий однорядний (для генератора), ( 60052RSCM)
264 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60052RSCM |
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Генератора |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 264 ₴
