
- В наявності
- Код: HI-CAPLM501349/10
Підшипник роликовий 73,4x41,27x19,5 конічний відкритий однорядний (для маточини), (HI-CAPLM501349/10)
480 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | HI-CAPLM501349/10 |
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Зовнішній діаметр | 73.4 мм |
| Внутрішній діаметр | 41.27 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 19.5 мм |
- Ціна: 480 ₴
