
- В наявності
- Код: VKBA3601
Підшипник кульковий 53x27x43 закритий двухрядний (для ступиці), (VKBA3601)
1 955 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA3601 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Tigra, Corsa, Tigra |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 1 955 ₴
