
- В наявності
- Код: H2G036BTA
Підшипник роліковий 68x40x21 конічний відкритий однорядний (для ступиці), (H2G036BTA)
878 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H2G036BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Scorpio, Sierra, X40, Escort, H-2 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 878 ₴
