
- В наявності
- Код: VKBA3255
Підшипник роліковий 39,90x17,50x14,20 конічний відкритий однорядний (для ступиці), (VKBA3255)
1 054 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3255 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Зовнішній діаметр | 39.9 мм |
| Внутрішній діаметр | 17.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nexia, Nubira |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 14.2 мм |
- Ціна: 1 054 ₴
