
- В наявності
- Код: VKBA6966
Підшипник кульковий 64x35x37 закритий двухрядний (для ступиці), (VKBA6966)
1 831 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 6966 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Charade, Sirion, YRV, Trevis, Extol, CUORE, Applause, Copen, Justy, Cuore |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 1 831 ₴
