
- В наявності
- Код: 140375
Підшипник голчастий 24x18x12, (140375)
70 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Країна виробник | Данія |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 70 ₴
