
- В наявності
- Код: H14026BTA
Підшипник кульковий 84x45x40 закритий однорядний (для ступиці), (H14026BTA)
1 667 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Код запчастини | H14026BTA |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Integra, CR-V, FR-V, Prelude, X40, S2000, Accord |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 1 667 ₴
