
- Нет в наличии
- Код: r803x/300
Электросамокат r803x, 300W, 36V8.8Ah, колесо 8.5", 150кг, 20-25км, 25км/ч (r803x/300)
19 139 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електросамокат r803x - це надійний, швидкий і по-справжньому зручний персональний транспорт для прогулянок, поїздок на роботу або навчання. Він прекрасно пристосований для поїздок по міських вулицях, може розганятися до 25 км / год і здатний проїхати на одному заряді до 25 кілометрів. А складна конструкція дозволяє легко переносити самокат в руках і з зручністю зберігати вдома та в багажнику - місця він займе зовсім небагато.
Особливості:
- Мотор потужністю 300 Вт, вбудований в переднє колесо, дозволяє електросамокату розвивати швидкість до 25 км/год. Затори цьому спритному транспорту не страшні, тому на дорогу ви витратите набагато менше часу.
- Акумулятор ємністю 8.8AH дає самокату запас ходу 20-25км на одному заряді (в залежності від швидкості пересування, ваги райдера, температури повітря та рельєфу місцевості).
- Великі 8.5 дюймові пневматичні колеса допомагають їхати рівно і плавно, завдяки своїй м'якості допомагають уникнути тряски і вібрації. Що особливо помітно на вибоїстій і нерівній дорозі.
- Заднє дискове гальмо швидко зупиняє електросамокат, роблячи гальмівний шлях максимально коротким
- Додаткове опція: сидіння.
- Електросамокат оснащений дисковими гальмами, LED екраном, переднi та заднiм світлом. Має 2 рівня швидкостi.
Открыть инструкцию в PDF

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Время зарядки | 6-8 годин |
| Гарантия | 1 рік |
| Двойное сиденье | Нет |
| Задние амортизаторы | Нет |
| Задний стоп и габарит | Да |
| Зеркала | Нет |
| Максимальная скорость | 25км/г |
| Максимальный угол подъема | 18 град |
| Материал колесных дисков | алюміній |
| Мощность двигателя | 300Вт |
| Напряжение аккумулятора | 36В |
| Одинарное сиденье | Нет |
| Передние амортизаторы | Нет |
| Передняя фара | Да |
| Пробег на одном заряде | 20-25км |
| Размер колес | 8,5" |
| Размер переднего колеса | 8,5" |
| Сигнал | Да |
| Сигнализация | Нет |
| Страна происхождения | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Технические характеристики шин | 8,5"/2" |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий, постійного струму |
| Ток зарядки | 1,5А |
| Тормоза | дискові, механічні |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 19 139 ₴



