
- В наявності
- Код: 12276WVUB1
Автолампа PSX24W WhiteVision ultra 12V 24W PG20/7 - блістер 1шт, (12276WVUB1)
1 267 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12276WVUB1 |
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | PSX24W |
- Ціна: 1 267 ₴

